close
چت روم

بهترین روشهای تحریک مردان قبل از رابطه جنسی

بهترين مکان براي نمايش تبليغات شما بهترين مکان براي نمايش تبليغات شما بهترين مکان براي نمايش تبليغات شما

بهترین روشهای تحریک مردان قبل از رابطه جنسی

بازديد: 37
دسته بندي: اموزشی,

تحریک جنسی مردان در رابطه جنسی

رابطه جنسی از مهم ترین فاکتورهای یک زندگی موفق است و از اهمیت ویژه ای در ازدواج برخوردار است . رابطه جنسی نقش بسیار مهمی در ازدواج دارد، ولی با این حال زوج های زیادی بدون توجه عمیق به آن زندگی میکنند و از نقش موثر رابطه جنسی در روابطشان بی خبرند . رابطه جنسی برای زن و مردان از اهمیت زیادی برخوردار است اما برای مردان یکی از مهم ترین فاکتورهای در ازدواج است . یک زن باید بتواند نیازهای مرد را در رابطه جنسی تامین کند و خواسته های او را در رابطه زناشویی بشناسد .رابطه جنسی

رابطه جنسی

مردان هم مانند زنان برای برانگیختگی برای رابطه جنسی نیاز به مقدماتی دارند که ما در اینجا برای شما ذکر میکنیم.

یکی از هدف های تشکیل خانواده که می تواند در کنار پارامترهای لازم دیگر به بقای زندگی مشترک کمک کند داشتن رابطه جنسی صحیح و راضی کننده بین خانم ها و آقایان می باشد. برای رسیدن به این هدف مردان باید راه های تحریک جنسی زن قبل از رابطه جنسی را بدانند و در مقابل زنان نیز باید با راه های تحریک مردان قبل از رابطه جنسی آشنا باشند. در این مطلب سعی بر آن است که به ساده ترین راه های تحریک مردان اشاره شود تا زوجین بتوانند با انجام وظایف صحیح خود در رابطه جنسی و زندگی زناشویی به تحکیم بنیان خانواده کمک کنند. هدف از ثبت و درج این مطلب ایجاد روابط صمیمانه با زوج و استحکام روابط زن و شوهر و کانون خانواده است.

همانگونه که در مطلب راه های تحریک جنسی زن قبل از رابطه جنسی بیان شد، مردان آسان تر و زودتر از زنان تحریک می شوند که این خود از ویژگی های خاص مردان می باشد. با این حال لازم است که خانم ها با روش های تحریک مردان آشنا شوند.

در رابطه جنسی مردان با این روشها تحریک میشوند

کشف امیال جنسی برای تحریک مردان

اولین مرجله از مراحل در توانایی تحریک مرد توانایی در "برانگیختگی" می باشد. برای این که بتوانید زنِ دلربایی باشید که شوهرتان نتواند در برابرش مقاومت کند، باید در مورد آن چه باعث تحریکش می گردد با وی صحبت کنید. این تنها راهی است که می توانید بفهمید چه چیزی هر دوی شما را برای آمیزش آماده می کند. بعضی مردان با صحبت های عاشقانه و دلربا تحریک می شوند و برخی دیگر با رابطه فیزیکی. بنابراین شما باید با پرسیدن به این موضوع آگاه شوید.

 رابطه جنسی

برای تحریک مردان قبل از رابطه جنسی زنانگی به خرج دهید

برای تحریک مرد ظاهری زنانه داشته باشید

مردان عاشق زنانگی خانم ها هستند؛ بهترین راه برای توصیف زنانگی، فقدان توانایی ها و خصوصیات مردانه است که در آنها وجود ندارد که از جمله آن ها می توان به نداشتن خشونت، قابلیت، کارایی و قدرت مردانه اشاره کرد. یک زن زنانه باعث می شود مرد مردانگی بیشتری احساس کند و این احساس یکی از بهترین تجربیات برای اوست.

زنان زنانه هیچوقت به خود بی توجه نمی شوند و همیشه و در همه حال ظاهری آراسته و مرتب دارند. هیچوقت افراطی برخورد نمی کنند اما این یکی از اولویت های آنهاست که بدانند ظاهرشان بر اطرافیانشان تاثیر می گذارد.

وقتی به ظاهرتان فکر می کنید، باید از طریق راه های زیر بر تفاوت هایتان با مردان تاکید داشته باشید

جنس لباس:سعی کنید لباس هایتان را از جنس کتان، پشم لطیف، لینن، ابریشم، ساتن و بافت های ظریف انتخاب کنید. ابریشم، ساتن، مخمل، اورگاندی جنس هایی کاملاً زنانه هستند. اصلاً تصور نکنید که از مُد افتاده اند. این جنس ها اگر با سبک و روش های امروزی دوخته شوند بسیار شیک خواهند بود.

رنگ لباس:رنگ های زنانه لطیف، کمرنگ، روشن و قوی هستند. حتی رنگ سیاه هم اگر با پارچه مناسب استفاده شود کاملاً زنانه خواهد بود. از رنگ های یکنواخت و خسته کننده مثل قهوه ای، طوسی و خاکستری دوری کنید. این رنگ ها فقط زمانی قابل استفاده هستند که با جنس پارچه، برش و سبکی زنانه استفاده شوند.

زیورآلات:استفاده از زیور آلات که هماهنگ با لباستان باشد را بیشتر کنید، می توانید تاثیر مردانه لباس ها را با استفاده هوشمندانه از تزئینات از بین ببرید.

آرایش:اگر می خواهید آرایش کنید، باید این کار را با مهارت انجام دهید. آرایش باید برای تاکید بر ویژگی های ذاتی شما باشد.

راه های غیر فیزیکی برای تحریک مردان قبل از رابطه جنسی

لباس های زیر جدید و مهیج و تحریک کننده بپوشید:پوششی برایتحریک مرد مناسب است که باعث شود قسمت های عضو لیست فانتزی های جنسی او، بیشتر نشان داده شود. بنابراین ممکن است برهنگی کامل یک زن برای تحریک مرد اثر کمتری به همراه داشته باشد تا زنی که پوششی انتخاب کرده که بواسطه آن قسمت های محرک جنسی او برای فردی نمایان تر است. (مردان با دیدن قسمتی از اندام جنس مخالف تحریک می شوند که به آن لیست فانتزی های جنسی مردان گفته می شود.)

برجستگی های بدن زنان:اغلب مردان با دیدن بر جستگی های بدن همسر خود تحریک می شوند. بنابراین در به نمایش گذاشتن این مورد در مقابل او باعث تحریک مرد خود شوید.

از عطرهای خوشبو استفاده کنید.

حتما مسائل بهداشتی و نظافتی را رعایت کنید:آرایش و زدن موهای زائد بسیار مهم است و نشانه اهمیت دادن به شریک زندگی خود می باشد.

معمولا مردها برای شروع رابطه جنسی پیش قدم می شوند. خانم ها نیز می توانند برای تحریک مرد و نشان دادن میزان علاقه یشان به همسر خود پیش قدم شوند.

پیش از شروع رابطه جنسی رفتار تحریک آمیز داشته باشید. رفتارهایی مانند عشوه و ناز زنانه قبل از نزدیکی بشدت سبب تحریک مرد می شود.

با مهربانی با او رفتار کنید، سعی کنید با حرف های عاشقانه، نگاه های هدف دار، حرکات و رفتار خود به آرامی همسر را تحریک کنید. بگذارید او نشانه های عشق و محبت را در شما ببیند و به آرامی به او نزدیک شوید…

رابطه جنسی

از طریق صحبت و لمس کردن میتوانید مردان را برای رابطه جنسی تحریک کنید

نوازش، ماساژ و تحریک آلت تناسلی برای تحریک مردان

این تکنیک ها معمولا شما و همسرتان را برای آمیزش سر حال می کند اما هیچ یک در رسیدن به ارگاسم هدف اصلی نیستند. بلکه این ها روش هایی حسی هستند برای ایجاد احساسی خوب و تبدیل معاشقه به یک تجربه دل انگیز و پر حرارت برای هر دوی شما.

در ادامه به چهار تمرین برای تحریک مرد پرداخته خواهد شد

مالش پشت:این تکنیک را می توانید با حرکات ساده ای انجام دهید؛ مثلا لغزاندن دستتان روی پوست، فشردن شانه ها (برای رفع خستگی) و قلقلک دادن ملایم. روش خوب دیگر این است که بازی دوران بچگی خود را تکرار کنید که در آن عباراتی را با انگشتتان روی پشت او می نویسید، مثلا "دوستت دارم" و از او بخواهید که بگوید چه نوشته اید. و بالاخره مطمئن شوید که به ملایمت و مهربانی همسرتان را نوازش کرده اید؛ قبل از این که به رختخواب بروید صورتش را نوازش کنید، در حالی که با هم تلویزیون تماشا می کنید، بازویش را مالش دهید. چنین نوازش هایی روشی عالی است که به شوهرتان بفهمانید که چه قدر به وی علاقمند هستید. همچنین تفکر او را نسبت به دستان شما و آن چه که می توانید با آن ها انجام دهید، عوض خواهد کرد.

ماساژ دادن:یک موزیک ملایم در اتاق خواب خود بگذارید و کمی خوشبو کننده هوا بزنید. سپس از او بخواهید یک دوش بگیرد تا ریلکس شود و سپس روی تخت یا حتی روی زمین بخوابد. به طوری که یک حوله نرم زیرش قرار داشته باشد و چند بالش زیر پاها و سرش قرار داشته باشد. کمی روغن (ترجیحا روغن مخصوص ماساژ) کف دست خود بریزید و با ملایمت به تمام بدنش بمالید. در این حالت احساس می کنید انرژی شما به او نفوذ می کند. کمکش کنید عمیق نفس بکشد و بگذارید نوازش آرامش بخش و عاشقانه شما را ذره ذره تجربه کند.

ماساژ و لمس آلت تناسلی شوهر:اگر چیزی وجود داشته باشد که مردان عاشق آن باشند اما زن ها اغلب از آن خجالت می کشند، همین کار است. دوست دارید که یک بار و برای همیشه یک تکنیک مطمئن در این زمینه را یاد بگیرید؟ راز موفقیت در لمس و ماساژآلت تناسلی او با دست بسیار ساده است:از مردتان بخواهید که روی یک صندلی بنشیند و شما روی زمین و در بین پاهای او قرار بگیرید. سپس با کمی روغن یا کِرِم آلت او را به اندازه کافی چرب کنید. سعی کنید به روش های مختلف آلت او را ماساژ دهید و در عین حال عکس العمل های او را زیر نظر بگیرید و یا مستقیما از او بپرسید که این طوری ماساژ بدهم بهتر است یا آن طوری؟ همه جور بلا سر آلت او بیاورید مثلا، انگشتان خود را دور آلت او حلقه بزنید و در حالی که کمی آلت او را فشار می دهید دستتان را جلو و عقب کنید یا مثل گاز موتور سیکلت آن را بپیچانید سپس جای خود را تغییر دهید مثلا کنار او قرار بگیرید یا در حالی که آرنج شما روی سینه او قرار گرفته و ساعد دست شما روی شکمش است همان کارها را تکرار کنید. مطمئن باشید از نتایج به دست آمده هیجان زده خواهید شد.

تحریک دهان به دهان:بوسیدن از روش های تحریک دهان به دهان است. اغلب اوقات این عمل شروع فرایند آمیزش جنسی است. بوسیدن سبب نزدیکی بیشتر زوج شده و تماس چشمی مستقیم و اشتراک نفس ها را امکان پذیر می سازد. ارتباطی کاملا طبیعی که برای معاشقه ضروری است.

تحریک آلت شوهر با زبان و دهان:برای انجام رابطه جنسی دهانی نیز از شوهرتان بپرسید که چه چیزی را دوست دارد و اینکه آیا اصلا با این رابطه موافق است یا خیر. اگر فرو بردن آلت شوهرتان در دهان، برایتان خوشایند نیست از او بخواهید که قبل از شروع رابطه دوش بگیرد.

موثرترین روشهای تحریک مردان قبل از رابطه جنسی - نمناک

namnak.com/تحریک-مرد-قبل-از-رابطه-جنسی.p42820
 رتبه: ۴٫۵ - ‏۹۲۳ رأی
رابطه جنسی و موثرترین روشهای تحریک مرد قبل از رابطه جنسی و تحریک جنسی مردان در ... مردان عاشق زنانگی خانم ها هستند؛بهترین راه برای توصیف زنانگی، فقدان ...
 

روش های تحریک مردان | شوهر خود را چگونه تحریک کنیم - نقاط ...

‫بهترین روشهای تحریک مردان قبل از رابطه جنسی از halyzendegy.com‬‎
https://halyzendegy.com/روش-های-تحریک-مردان/
 رتبه: ۵ - ‏۱۳۰ رأی
روش های تحریک مردان از مهمترین عوامل داشتن رابطه جنسی لذت بخش است. مهمترین عامل در تداوم رابطهپس از ازدواج ، رابطه جنسی سالم و لذت بخش است. عدم آگاهی از اهمیت ...
 
 

روش مناسب تحریک جنسی شوهر - پارسی طب

https://fa.parsiteb.com/روش-مناسب-تحریک-جنسی-شوهر/
 رتبه: ۴ - ‏بازبینی توسط پارسی‌طب
در این بحث از دیدگاه مرد و زن نحوه صحیح رابطه جنسی را بررسی می کنیم . ... در این لحظه از همسر خود قدردانی کنید و او رابهترین بنامید که این خود سبب افزایش روابط ...
 

راه‌های تحریک مردان قبل از رابطه جنسی | ستاره

setare.com/fa/news/3314/راه‌های-تحریک-مردان-قبل-از-رابطه-جنسی
از روش‌ های تحریک مردان قبل از رابطه جنسی می‌توان به پوشیدن لباس زیر تحریک کننده، ... مردان عاشق زنانگی خانم‌ها هستند؛بهترین راه برای توصیف زنانگی، فقدان ...
 

نقاط تحریک جنسی در مردان (خانم ها بخوانید و بدانید) - دلگرم

www.delgarm.com › زناشویی
۱۰ آبان ۱۳۹۵ - تحریک و نوازش قسمتهایی از بدن همسر نقش مهمی در تحریک جنسی و ایجاد لذت ... خیلی ها معتقدند این زنان هستند که بیشتر با بوسیدن تحریک می‌شوند اما مردان بوسیدن در آغاز رابطه را عاملی ... قسمتهایی از بدن که مرکز تجمع اعصاب است بهترین جا برای به اوج ... فواید ماساژ جنسی در رابطه زناشویی + آموزش ماساژ جنسی ...
 

روش های تحریک جنسی و عشق بازی با همسر - بیتوته

www.beytoote.com/wedlock/learn/sexual2-stimulation-wife.html
برای داشتن رابطه جنسی دانستن راه‌های تحریک جنسی زنان و مردان لازم و ضروری است ... مردهایی که در بستر نیز با همسرشان صحبت می کنند و عمل تحریک جنسی همسر خود را .... است بهترین جا برای به اوج رساندن لذت و تحریک جنسی است می توان گفت حساس ...
 

تحریک همسر به روش خیلی سریع و راحت - مجله پزشکی دکتر ...

https://www.hidoctor.ir/5357_تحریک-همسر-به-روش-خیلی-سریع-و-راحت.html/
۲۳ مرداد ۱۳۹۲ - تحریک همسر بروش خیلی سریع و راحت,:در این بخش درباره روابط جنسی بین ... مردان همچون زن لذت بخش است مشروط بر آنکه نظافت قبل از رابطه رعایت ...
 

موثرترین روشهای تحریک مردان قبل از رابطه جنسی - مجله ...

lifemag.ir › سلامت › سلامت جنسی
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ - برای رسیدن به این هدف مردان باید راه های تحریک جنسی زن قبل از رابطه جنسی را ... مردان عاشق زنانگی خانم ها هستند؛ بهترین راه برای توصیف زنانگی، ...

چطور و چگونه شوهر خود را تحریک کنم؟ آموزش روش تحریک شوهر ...

www.iranve.com › روانشناسی › روابط زناشویی
چطور تحریک جنسی شوهر و آموزش روش های تحریک کننده مردان. ... عمده ی عکس العمل های تحریک کننده برای مرد در حینرابطه ، حرکتی هستند . .... در این قسمت سه تا از بهترین توصیه های من برای خلق یک شامگاه واقعا پر احساس با همسرتان را می خوانید .
 

انتظار مردان از زنان در روابط زناشویی - مشاوره پزشکی زنان

izanan.com › روانشناسی › انتظار مردان از زنان در روابط زناشویی
۵ اسفند ۱۳۹۵ - مردان نیز در رختخواب از مسائلی بدشان می اید ومتنفرند: ... از لذت بردن همسرشان نسبت به رفتاری که در رابطه جنسی انجام می‌دهند حس تحریک بیشتر و ...
 

چگونه شوهرم را تحریک کنم - مردان چگونه تحریک میشوند - ...

www.tanzimekhanevadeh.com/wedlock/1015-1392-06-03-08-37-45
نحوه تحریک جنسی مردها-شوهرم را چگونه تحریک کنم ... در اين بحث از ديدگاه مرد و زن نحوه صحيح رابطه جنسي را بررسي مي کنيم . ... در اين لحظه از همسر خود قدرداني کنيد و او را بهترين بناميد که اين خود سبب افزايش روابط زناشويي و استحکام زندگي مي ...

آموزش رابطه جنسی و موارد جذب و تحریک پذیری | مگ یاد

https://www.magyad.com › تازه عروس
۲ شهریور ۱۳۹۶ - با توجه به بررسی های صورت گرفته لازم است خانم ها ضمن بدست آوردن اطلاعات جامع در خصوص دنیای جنسی مردان، روشهای تحریک کردن و ارضا نمودن همسر ...

روش مناسب تحریک جنسی شوهر | دکتر محمد والی پور - ...

www.drvalipour.ir/index.php?ToDo=ShowArticles&AID=4753
در اين بحث از ديدگاه مرد و زن نحوه صحيح رابطه جنسي را بررسي مي کنيم . ... در اين لحظه از همسر خود قدرداني کنيد و او رابهترين بناميد که اين خود سبب افزايش روابط ...

آیا می دانید که مردان چگونه به ارگاسم می رسند؟ - سلامت

takpezeshk.com › سلامت جنسی
۳ مرداد ۱۳۹۶ - ارگاسم رسیدن به اوج لذت جنسی است که قاعدتاً در مردان و زنان به یک شکل صورت نمی گیرد. ... ارگاسم طولاني وروشهاي جلوگيري از انزال زود رس در مردان : ... اين بار متوجه شدم که لذت لمس و تحريک آلتم بيشتر از دفعه قبل است و بهمين ... روي ارگان جنسي افزايش يافته و از اين طريق ميتوانيد لذت بيشتري از سکس ببريد.

آموزش حال دادن و تحریک جنسی به شوهر + بهبود زندگی زناشوئی ...

www.healthday.ir/1394/02/آموزش-حال-دادن-و-تحریک-جنسی-به-شوهر-بهب/
آموزش حال دادن به شوهر و روش مناسب تحریک جنسی شوهر و بهبود زندگی زناشوئی ... در این بحث از دیدگاه مرد و زن نحوه صحیح رابطه جنسی را بررسی می کنیم ... در این لحظه از همسر خود قدردانی کنید و او را بهترین بنامید که این خود سبب افزایش روابط ...

روش های تحریک شوهر | یک زوج | آموزش ازدواج و مسائل جنسی

1zoj.ir/how-can-you-provoke-your-husband/
۱۷ مهر ۱۳۹۶ - هم می تواند در تحریک شوهر موثر باشد ولی مردها هیچوقت اینها را برای زن ها تشریح نمی ... 10- بهترین زمان برای سخنان محبت آمیز ، زمان دخول است . ... بعد از شروع رابطه جنسی نیز روش هایی وجود دارد که می تواند مرد را بیشتر تحریککرد .

8 اشتباه زنانه در رابطه جنسی و راه حل آنها - سیمرغ

https://seemorgh.com › سلامت › سلامت جنسی › سلامت جنسی در خانواده
۲۳ شهریور ۱۳۹۲ - مردان شیفته زنان موقر و پاکیزه هستند. ... زمان خود را در مقابل آینه و صرف پوشیدن لباس های شهوت انگیز می کنند، تحریک ... زمانی که وی در رابطه جنسی به درستی رفتار می کند، برای تشویق عشقتان وی را محکم تر در آغوش بفشارید».

روش تحریک جنسی زنان در رابطه جنسی +‌آموزش تحریک زنان - ...

shaboneh.ir/روش-تحریک-جنسی-زنان/
۴ دی ۱۳۹۶ - روش تحریک جنسی زنان,آموزش صحیح رابطه جنسی,نقطه جی و حساس زنان در رابطه جنسی,ارگاسم در زنان و روش تحریک مردان در رابطه جنسی,نکات مهم در رابطه جنسی. ... روش تحریک جنسی زنان. همچنین ببینید : بهترین پوزیشن رابطه جنسی ...

چگونه می توان بیشترین لذت از رابطه جنسی را برد؟ - مرکز ...

https://womenhealthconsulting.com/تجربه-بیشترین-لذت-از-رابطه-جنسی/
برای اطلاع از بهترین پوزیشن ها و روش ها برای ارضای زنان و مردان ... یکی از مؤثرترین روش های ارضای زنان تحریک کشاله ران آنها در نزدیکی واژن به مدت دو تا سه دقیقه، ...

روش مناسب تحریک جنسی شوهر | کدبانوی ایرانی

kadbanoo.net/روش-مناسب-تحریک-جنسی-شوهر/
روش مناسب تحریک جنسی شوهر - چگونه می توان کانون سرد خانواده را که به علت مشکلات جنسی به ... در این بحث از دیدگاهمرد و زن نحوه صحیح رابطه جنسی بررسی می شود. ... در این لحظه از همسر خود قدردانی کنید و او را بهترین بنامید که این خود سبب افزایش ...

رابطه جنسی و روشهایی برای تحریک جنسی مناسب شوهرتان • ...

noac.ir › روانشناسی
رابطه جنسی و روشهایی برای تحریک جنسی مناسب شوهرتان. در روانشناسی ... در این بحث از دیدگاه مرد و زن نحوه صحیح رابطه جنسی را بررسی می کنیم .همه می دانند که .... در این لحظه از همسر خود قدردانی کنید و او را بهترین بنامید که این خود سبب.رابطه جنسی.

روش‌های تحریک زن قبل از رابطه جنسی – مجله راگا

raganews.ir/magazine/روش‌های-تحریک-زن-قبل-از-رابطه-جنسی/
برخلاف مردان که برای برقراری رابطه جنسی نیازی به معاشقه و پیشنوازی ندارند، زنان به ... روش‌های تحریک جنسی زن قبل ازسکس - نوازش موهای زن - رابطه جنسی ... یکی از بهترین راه‌ها در این اوقات هم صحبت شدن، ابراز مکرر عبارت: دوستت دارم، دربغل ...

پوزیشن ها رابطه جنسی و سکس در دوره مختلف و دوران بارداری - ...

https://www.linkedin.com/.../پوزیشن-ها-رابطه-جنسی-و-سکس-در-دوره-مختلف-دوران-بارد...
۱۲ تیر ۱۳۹۷ - در آمیزش جنسی ، آگاهی از انواع روش های دخول و بهترین پوزیشن دخول ، یکی از ... یکی از مزیت های این روش تحریک نقطه جی در زن و تجربه تحریک زیاد است. ... در یک رابطه جنسی صحیح ابتدا زن به ارگاسم می رسد و سپس مرد باتحریک ...

بزرگترین اشتباهات خانم ها در برقراری رابطه جنسی - جایروس ...

https://gyrusclinic.com › آموزش روابط
۳ اردیبهشت ۱۳۹۶ - خانه / آموزش روابط / بزرگترین اشتباهات خانم ها در برقراری رابطه جنسی ... به همین دلیل مردان تصور می کنند زنان تمایلی به رابطه جنسی ندارند، در ...

11 اشتباه مهلک آقایون حین رابطه جنسی با همسر - مردمان

www.mardoman.net/family/11menmistakes
۲۰ تیر ۱۳۹۰ - اشتباهات متداول حین رابطه جنسی با همسر میتواند تاثیر زیادی در کیفیت ... زن‌ها خیلی دوست دارند که مردشان دنبالشان باشد و بهترین روش دنبال ... همسرتان باید قبل از اینکه سراغ آن بروید خوب تحریک شده باشد. ... این سه متداول‌ترین این نواحی هستند که برای مردان حین پیش‌درآمد رابطه‌ جنسی تحریک‌کننده ‌تر هستند اما ...

دانلود فیلم آموزش لذت بیشتر از رابطه جنسی زن و مرد در رابطه ...

marriagedownload.ir/دانلود-فیلم-آموزش-لذت-رابطه-جن/
۳ آبان ۱۳۹۶ - دانلود فیلم آموزش لذت بیشتر از رابطه جنسی در روابط زناشویی دانلود فیلم ... تحریک جنسی زنان به آسانی مرداننیست و باید بدانید که شرط اول لذت ... بهترین کاری که میتواند بکنید در آخر رابطه این است که او را در آغوش بگیرید .

آموزش تحریک عمیق جنسی زنان ویژه مردان نابلد - سماتک

www.samatak.com/marital/.../deep-stimulation-of-the-female-se-x-especially-men.htm...
اما به دلیل اینکه مردان از روش های تحریک و عمق لذت جنسی در زنان چیزی نمی دانند ... در رابطه زناشویی امکان پذیر است، وقتی مردی یک روش یکسان را در رابطه جنسی اش ...

روش باز کردن صحبت برای خواستن نیاز جنسی

shafaonline.ir/fa/news/59683/روش-باز-کردن-صحبت-برای-خواستن-نیاز-جنسی
۴ اردیبهشت ۱۳۹۴ - شفاآنلاین_سلامت جنسی>جنسی>اکثر مردها در زمان ازدواج تصور رابطه جنسی مکرر و ... معمولاً مجموعه ای از انگیزه ها در مردان هم باعث می شود که رابطه جنسی را برای ایجاد ... آنها را به برقراری رابطه جنسی با هم تحریک می کند تا نسل خود را ادامه دهند. ... بهترین زمان برای انجام این عمل جنسی وقتی است که همسرشان قبل از خواب کنار ...

چگونه رابطه جنسی را شروع کنیم؟ روش اصولی شروع یک رابطه ...

https://www.maandegaar.ir/1516/چگونه-رابطه-جنسی-را-شروع-کنیم؟/
۱۲ بهمن ۱۳۹۶ - اگر نمیدانید چطور باید خواسته خود را به همسرتان بگویید و یا در اوایل ... به عنوان یک مرد اگر میخواهید برایرابطه جنسی پیش قدم شوید باید کم کم ... برای یک مرد تحریک شدن بسیار آسان است اما زن نیاز به محیطی امن و آرام دارد. ... افزایش میل جنسی زنان | بهترین قرص افزایش میل جنسی زنان + راه های طبیعی + نکات مهم.

اين مطلب در تاريخ: دوشنبه 08 مرداد 1397 ساعت: 15:2 منتشر شده است
برچسب ها : ,,,,,,,,,,,,,,,,,,
نظرات()

نظرات


نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی

تبليغات

Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز

ورود کاربران

نام کاربری :
رمز عبور :

» رمز عبور را فراموش کردم ؟

عضويت سريع

نام کاربری :
رمز عبور :
تکرار رمز :
ایمیل :
نام اصلی :
کد امنیتی : * کد امنیتیبارگزاری مجدد

آمار

آمار مطالب آمار مطالب
کل مطالب کل مطالب : 80
کل نظرات کل نظرات : 18
آمار کاربران آمار کاربران
افراد آنلاين افراد آنلاين : 2
تعداد اعضا تعداد اعضا : 8

آمار بازديدآمار بازديد
بازديد امروز بازديد امروز : 96
بازديد ديروز بازديد ديروز : 239
ورودي امروز گوگل ورودي امروز گوگل : 11
ورودي گوگل ديروز ورودي گوگل ديروز : 21
آي پي امروز آي پي امروز : 38
آي پي ديروز آي پي ديروز : 75
بازديد هفته بازديد هفته : 1,444
بازديد ماه بازديد ماه : 3,415
بازديد سال بازديد سال : 46,947
بازديد کلي بازديد کلي : 144,239

اطلاعات شما اطلاعات شما
آي پي آي پي : 54.227.186.112
مرورگر مرورگر :
سيستم عامل سيستم عامل :
تاريخ امروز امروز : شنبه 24 آذر 1397

درباره ما

سلام دوستان عزیز به وبلاگ سیتی نایس خوش امدید لطفا نظرات خود را در مورد هر بخش عنوان کنید.منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم

برای اطلاع از قیمت ها از طریق تماس با ما در ارتباط باشید